Родина продуктів для електронного документообігу в мережі «Твій час» поповнилась! Відтепер в крамницях можна буде придбати ще одну розробку, завдяки якій обмін е-документами став можливим безпосередньо із облікової системи 1С.

Ця підсистема 1С отримав назву FlyDoc (Флайдок), що символізує політ електронних документів. Завдяки цьому рішенню користувачі 1С можуть не лише звично для себе створювати документи в обліковій системі, а й підписувати, надсилати контрагенту та отримувати документи прямо в своїй обліковій системі. І головне – всі документи, які Ви надсилаєте за допомогою FlyDoc, мають юридичну силу, адже накладання електронного цифрового підпису відбувається безпосередньо в 1С. І непотрібно ані друкувати первинку на принтері, розпочинаючи довгий та затратний процес паперового документообміну, ані імпортувати документи в окремі програми – весь цикл обміну документами можна розпочати та завершити швидко та зручно, одразу в одній програмі.

Рішення FlyDoc призначене для обміну із контрагентами будь-якими первинними документами у форматі .xml та .pdf, а також вкладеними файлами. Рахунки, акти й видаткові накладні, а також інші документи створюються автоматично на підставі вхідних документів.

Закономірно постає питання: із ким зі своїх контрагентів Ви зможете налагодити обмін документами? Розробник FlyDoc подбав про те, щоб налаштувати цей процес Ви могли із більшістю своїх клієнтів та партнерів. Реалізовано це завдяки платформі для обміну документами ПТАХ, доступ до якої мають не лише користувачі FlyDoc, а й програми M.E.Doc, веб-сервісу СОТА та іншого програмного забезпечення, підключеного до платформи.

І на цьому функції програми не закінчуються. Обмінюватися електронними документами можна не тільки з контрагентами – незабаром за допомогою FlyDoc стане можливою і реєстрація податкових накладних в ЕРПН.