Захищений носій для цифрового підпису – найбільш надійний захист даних для підприємств державної форми власності і не тільки!

Secure Token або Токен – захищений носій ключової інформації, тобто електронний ключ, призначений для безпечного використання та зберігання сертифікатів електронного цифрового підпису.  Завдяки вбудованій системі захисту інформація надійно захищена від зчитування та підробки. Її неможливо пошкодити, скопіювати або ж перехопити ворожою програмою.

Всі операції із секретним ключем, починаючи з його генерації, виконуються безпосередньо всередині такого носія. Для кожного цифрового підпису використовується окремий захищений носій. Та кожного року купувати новий – непотрібно, адже записати новий сертифікат можна на той самий Токен.

Законодавством вже встановлено обов’язкове використання електронних цифрових підписів тільки на захищених носіях для:

  • підприємств, установ та організацій державної форми власності, органів державної влади та місцевого самоврядування (Постанова КМУ №1452);
  • нотаріусів, державних реєстраторів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (Закон України «Про електронний цифровий підпис»).

Проте стануть у нагоді захищені носії кожному, хто використовує електронні цифрові підписи та дбає про власну безпеку!

В мережі крамниць електронних послуг «Твій час» піклуються про безпеку своїх клієнтів та шанують законодавство. А тому у наших крамницях можна не лише оформити електронний цифровий підпис від АЦСК «Україна», а й придбати захищені носії. Наразі тут пропонують Токени виробництва компанії «Автор». Обрано постачальника електронних ключів було не випадково. Адже носії цього національного виробника ліцензовані та сертифіковані в Україні і при своїй мобільності та простоті у використанні відповідають європейським стандартам та є надійними і довговічними.

То ж будьте пильними і пам’ятайте: із захищеними носіями — Ваші ЕЦП у безпеці!